Galéria

Tu môžete nájsť rôzne obrázky, sms-ky, básne, recepty pre domácich maškrtníkov a mnoho ďalších zaujímavých vecičiek...

SMSky

♥ Nech ti tichá hudba počas týchto Vianoc znie, nech ti do Nového roka šťastie, pokoj, zdravie, lásku prinesie.

♥ Nech v Tvojich očiach iba radosť svieti, nech ich smútok nezatieni, nech láska srdce otvára, Tak sa ti prihovára.

♥ Nech posolstvo tejto vianočnej noci je posolstvom radosti, lásky a pokoja. Nech sa po tieto dni tvoj domov naplní úsmevom, nech Vianoce prinesú všetkým radosť, aby sviatočná pohoda bola zdrojom šťastia i vo všedných dňoch Nového roku.

♥ Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko, čo Ti treba, šťastie, pokoj, láska, neha. Ježiško má rád aj Teba.

♥ Na Vianoce darov dosti, kapra čo má málo kostí. Potom dobrá pijatika po nej sex a erotika. Na Silvestra fľašu Štocku, to najlepšie v Novom roku.

♥ Nech Ti ticha hudba veselosti, počas celých Vianoc znie, nech ten rok nastávajúci Ti pokoj, zdravie, lásku a šťastie prinesie.

♥ Krásne sú roky, čo svoj život žiješ, aký je výnimočný, veľmi dobre vieš. V dobrom i zlom, v láske, bolesti, priniesol pot i slzy, chvíle šťastia aj radosti. Dnes už všetko vidíš múdrymi očami a niečo nové začína priamo pred nimi.

♥ Nech zvony zvonia a srdcia plesajú, nech srdcia horia a čaše štrngajú, teraz keď ku šťastiu je len krok, želám Vám krásne Vianoce a šťastlivý Nový rok.

♥ Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska, z oblohy sa sype sneh, všade počuť detský smiech. Veselé Vianoce.

♥ Dychom svojim orosím ti uško, telom svojim zahrejem ti bruško. Smieť sa dotknúť tvojich pier, po tom túžim, tomu ver!

♥Si oheň u ktorého sa hrejem, si darček, čo si tajne prajem. Si moja láska, neha, túžba. Si báseň nekonečne dlhá. Si krv, čo mi prúdi v žilách. Si tá, o ktorej som sníval.

♥ Láska, to krásna vec. Kto miluje šťastný je, o lásku srdcom bojuje! Aj ja túžim z láskou milovať, tvoje srdce nehou dobíjať.

♥ Prejdi sa so mnou údolím vášne, daruj mi lásku, srdce aj šťastie. Poďme sa spolu milovať v daždi, kus môjho srdca si ukradni navždy.

♥ Milovanie je najkrajší sen, iba tebe ho splniť chcem! Nežne budem blúdiť rukou a ty omdlieš krásnou mukou! Potom ťa nežne zobudím, a v tvojom srdci zablúdim!!!

♥ Len môj jazyk vie, čo tvoj ešte nie. Rozpálim ťa kedy chceš, za chvíľočku odpadneš. Jeden háčik to však má, potom musíš aj ty mňa!

♥ Dobrú nôcku, sladké sníčky, odlož smútok do krabičky. Nech sa ti len krásne sníva, anjelik sa z neba díva.

♥ Medzi nebom a zemou, životom a smrťou, medzi morom a súšou, medzi dňom a nocou je proste niekto, kto by chcel byť stále s tebou...

♥ Ja pusu na ústa darovať ti chcem, aby si mala ten najkrajší deň. Si moje jasnučké slniečko, s tebou ma vždy hreje srdiečko.

♥ Nikdy o svoju lásku neprestaň bojovať! Ver, že je tu niekto, kto ťa miluje a má ťa rád. Znovu žiť a milovať, čo krajšie nám ten život môže dať?

♥ Srdce sa búri, telo sa chveje, pohľad do duše, jemné pohladenie tváre, sladký bozk plný lásky – kiež by som to opäť pocítil

♥ Po líčku stekajú kvapky slané, prečo toľko bolesti v živote máme? Slzy sú horké, slané, no veľkosť svoju menia, prečo si dal zbohom a nie dovidenia?

♥ Tvoje oči mi šepkali, poď so mnou, teraz to musí byť dobré, veľmi ťa ľúbim, tak to už pochop! Nech je šťastie šťastím a nie niečím, čo mi stále uniká!

♥ Ľúbil som teba nežne, teraz už červená ruža vädne. Srdiečko puká od žiaľu, očká sa lesknú od bôľu. Neoplatí sa ľúbiť v nesprávny čas!

♥ Keby som mal umrieť a odísť veľmi ďaleko, chcel by som napísať tvoje meno na každú hviezdu, aby všetci anjeli mohli vidieť, ako veľmi pre mňa znamenáš!

♥ Keď ľúbiš krásu, tak neľúb mňa, lebo sú aj krajšie veci, ako ja! Keď ľúbiš lásku, tak ľúb mňa, lebo nik neľúbi tak, ako ja.

♥ Si mojim sníčkom čistým a krásnym, si anjelikom, pri ktorom rád zaspím. Lež a sladko spinkaj v mojom objatí – si mojou láskou, pre ktorú žiť sa oplatí.

♥ Na okne môj dych láskavý, do tmy hľadím, na teba myslím, srdce z rosy kreslím, pusinku posielam. Kde že ťa len mám? Nech raz tento večer patrí nám! Ja rád ťa mám!

♥ Ležať si spolu, stískať si dlane, s tebou sa milovať tajne. Láska je neskrotný cit. Bez teba a bez lásky nedá sa žiť! Zbožňujem ťa. Prečo? Neviem, nechápem...

♥ Láska je ako ruža, čistá ako kryštál, nekonečná ako vesmír. Je mi všetkým, ja ju stále hľadám! Prázdne miesto v srdci mám.

♥ Je zbytočné trápiť sa nad láskou, ktorá už neexistuje, spomínať na bozky, ktoré už nebudú a túžiť po pohľade, ktorý sa už nikdy nestretne s tým mojim!

♥ Chcem hľadieť ti do očí, keď ich večer zatváraš, chcem držať ťa v náručí., keď do krajiny snov sa ponáraš. Hladiť ťa po vlasoch a bozkami zakrývať tvoje telo.

♥ Naučím ťa ľúbiť, naučím ťa milovať, naučím ťa žiť životom dvoch šťastných ľudí, ale jedno ťa určite nenaučím. A to na mňa zabudnúť!

♥ Láska prišla ku mne znenazdajky, potichu a krásne. Bola krásna, nevinná, no nemohla rozpučať, lebo ona ho nemala rada. Vedela sa s ním iba hrať, z môjho srdca mi ju brať.

♥ Tvoja polka srdca v duši, ticho mi tam čuší, malé iskry ohňa tlejú, snáď raz začujem, ako sa tvoje pery smejú.

♥ Chýba mi láska, chýba mi cit, nežné dotyky a tvoj teplý dych. Chýbajú mi objatia, dotyk tvojich pier, našiel som ťa láska moja, a tak krásny je svet.

♥ Oči mi plačú, srdce ma bolí, inú mi láska milovať nedovolí. Miluj ma, ako ja milujem teba, odpusť mi, že nemôžem žiť bez teba!

♥ Chcem cítiť vôňu tvojho tela, chcem perami dotýka sa tvojich pier, chcem ťa stále cítiť vedľa seba a milovať ťa najviac ako viem.

♥ Láska znamená darovať srdce a dušu tiež. Zrazu nevidieť nič iné, len že miluješ. Miluješ a ktosi miluje teba, daruješ lásku, daruješ seba. Milujem ťa, zlatko.

♥ >>>–––––––> toto je amorov šíp, ktorým by som chcel zasiahnuť tvoje srdiečko, pretože som sa do teba zamiloval.

♥ Tvoj hlas v telefóne krásne znie, neviem či je to azda len bláznenie. Keď počujem tichý šepot tvojich slov, vydávam sa na dlhú cestu snov.

♥ Anjel je boh lásky, anjel je boh mora. Zrazu si ťa nájde a budeš navždy moja.

♥ Až v živote srdce raz ťa zabolí, a svet prázdny bude sa ti zdať, spomeň si, že dvoch to tak nebolí, spomeň si aspoň jedenkrát!

♥ Keď sa ma raz opýtaš, čo viac milujem, svoj život, alebo teba, ja ti odpoviem, že svoj život, a ty ma opustíš bez toho, aby si vedela, že ty si môj život.

♥ Láska je delfín, ktorý sa kúpe v nekonečnom lesku tvojich očí. Tak ich nezatváraj, lebo sa hovorí, že delfíny v tme zomierajú.

♥ Láska je krásna vec, avšak musíme mať to šťastie stretnúť sa dvaja, čo hľadajú to isté, a vážia si to, čo nájdu.

♥ Chcem tvoje oči a hviezdičky v nich, chcem tvoje ústa, čo stlmia mi dych. Chcem tvoje ruky a istotu v nich. Chcem teba a pre teba žiť.

♥ Amorovi sa minuli šípy, tak teraz strieľa sms správičky. Trafil sa ti do srdiečka.

♥ Z hviezd ti spletiem malé srdiečko a doňho vdýchnem slovko ľúbim ťa. Skryjem doň radosť, šťastia zrniečko a spolu z láskou ti ho darujem.

♥ Keby malo moje srdce nohy, utekalo by za tebou. Keby vedelo rozprávať, hovorilo by iba o tebe. Keďže vie len byť, tak bije iba pre teba.

♥ Milovať ťa – to by bola celkom iná kniha. Bez stránok a bez konca. Milovať ťa – pocit ktorý dvíha. Bohatstvo, čo stvorí lakomca.

♥ Ak drahá moja zomriem tebe v lone, či je vari možné väčšie šťastie mať? To najväčšie je blaho umierať a bozky cítiť pri poslednom stone.

♥ Keby sa ti splnili všetky sny, život by bol pre teba isto úžasný. Tak nezabudni snívať a príde ten čas, kedy sny sa splnia každému z nás.

♥ Najkrajšia matematika je tá, ktorá násobí radosť, delí smútok, odmocňuje nenávisť, a umocňuje lásku.

♥ Keď pôjdeš večer spať a tvojich pier sa dotkne vánok, bude to pusa odo mňa, pre tvoj sladký spánok.

♥ Často sa pýtam sám seba, kde žijú anjeli. Ne zemi, vo vode, alebo vo vzduchu? Jedno ale viem! Anjela, ktorého ľúbim, práve číta moju sms!

♥ Keď večer zaspávam, chcem ťa pobozkať. Cez noc v snoch, chcem sa s tebou milovať. Keď ráno otvorím oči, chcem ti povedať: dobré ránko miláčik!

♥ Teba chcem ľúbiť a vravieť ti o svojich snoch, o tebe a o mne, o nás dvoch. Pre teba aj mŕtve slnko oživím, ak chceš umriem a znova sa narodím.

♥ Perami svojich úst, telo mi zohriať skús. Iskrou tvojich očí, čítaj mi básne o rozkoši. Dušou tvojej samoty splyň so mnou v nežnom objatí.

♥ Keď si sa narodila, pršalo. Nebol to obyčajný dážď, ale plač neba, lebo stratilo teba – tú najkrajšiu hviezdičku

♥Pekné je milovať, keď máš koho. Pekné je smiať sa, keď máš s kým. Pekné je snívať, keď máš o kom. Pekné je žiť, keď máš pre koho.

♥ Každý deň končí niečím, pre čo sme smutný, no každý deň sa niečím začína a niečím končí.

♥ Skús zavrieť oči a zabudnúť, že máš zrak. Skús žiť tak zopár dní. Skús vnímať svet končekmi prstov, skús cítiť, čo nevidíš. Skús prežiť ten celkom iný svet. Skús vidieť bez očí. Skús...a možno pochopíš!

♥ Koľko je smútku, koľko je nádeje, koľko sa sĺz pre lásku preleje. Koľko je túžob, koľko je trápenia. Neplač, slzy predsa osud nezmenia.

♥ Veľa je na svete ruží, ktoré pekne voňajú, ale málo mladých ľudí, ktorý verný zostanú. Never každému, kto sa ti do očí díva, lebo aj v krásnych očiach sa lož ukrýva.

♥ Život sa podobá knihe. Len blázon v nej letmo listuje, zatiaľ čo múdry pri čítaní rozmýšľa, lebo vie, že ju môže čítať len raz.

♥ My vlastne nie sme nikto, no patrí nám celý svet. A ten, kto je niekto, má nám čo závidieť.

♥ Moje srdce spalo, kým teba nepoznalo. Ale teraz nespí, len na teba myslí.

♥ Tvoje oči sú ako horská studnička, hladine v ktorej sa odráža hviezdička. Malou hviezdičkou by som chcela byť. Prečo? Pretože bez teba nemôžem žiť!

♥ Pýtala som sa anjela, či mi ťa v noci stráži, a on odišiel, ale znova sa vrátil a povedal: Anjel nemôže strážiť anjela.

♥ Jeden pohľad tvojich očí, jemný dotyk tvojich pier. Hneď viem, že ťa milujem a len z tebou teraz byť tu chcem. Jedno slovo z tvojich úst, prosím do tvojho srdca si ma vpusť. Ľúbim ťa.

♥ Si mojim snom z ktorého sa nechcem nikdy zobudiť lebo ten sen je o našej láske o nás dvoch....o MILOVANI.

♥ Máš dušu ako sneh, ty nevieš čo je hnev... Máš dušu anjela ktorá je krehká sťa lupeň ruže... Máš srdce ako med a preto ťa tak milujem...

♥ Dotykom bozkov splatím ti lásku, dotykom pier pošepkám sladké...že ťa milujem.

♥ Moje očká videli to, po čom vždy tak túžili, v diaľke teba zazreli, nič krajšie zbadať nemohli, srdcu impulz vydali. Srdce moje nezaspalo, ihneď na impulz si odpoveď dalo a ku tebe ma dostalo, už viac ono nie je samo. Niečo chcem ti povedať, že ťa ľúbim a od šťastia chcem sa smiať.

♥ Mám dve očká čo ťa chcú vidieť, mám dve pery, ktoré ťa chcú pobozkať, ale mám len jedno srdce, ktoré ťa chce milovať...

♥ Ty si moja ilúzia, ty si moje šťastie. Ty si tá, pri ktorej moja láska rastie, je to pocit, ktorý má každý rád...ten pocit sa volá schopnosť milovať.

♥ Aké krásne je žiť, aké krásne je byť, a lásku mať. Aké krásne je TEBA LÁSKA MOJA milovať, tvoje nežné pery bozkávať, s tebou v mojom náručí usínať. Je krásne milovať, byť milovaný, mať niekoho rád.

♥ Srdiečko moje bije rovnako ako tvoje, keď moje očká zazrú tie tvoje. Milujem ťa mačiatko moje... chýbaš mi, chcem byť s tebou, milujem ťa celou svojou krehkou dušou.

♥ Láska! Každý ju chce, každý ju hľadá. Ja som lásku dlho hľadal a ona si ma našla sama. Bola taká malá nenápadná, vlastným očiam neveril som, ako vo mne rástla, prekvitala a až k tvojmu osamelému srdiečku ma dostala. Teraz moja láska prekvitá dvojnásobne, lebo naše srdcia bijú súčasne, čo je niečo úžasné. Stále budú spolu biť, až kým slnko na oblohe prestane už byť a oheň našej lásky, vášne bude planúť večne.

♥ Oddeľuje nás tá diaľka, veď stretneme sa zas. Nech to je iba chvíľka a nie veľmi dlhý čas. Nechcem aby si šiel preč a stratil sa mi v dial. Zase by sme zostali každý sám.

♥ Nechcem modré z neba, ani hviezdny prach, stačí, že mám teba na perách. Nechcem toho veľa, nemusíš sa báť. Iba kúsok tvojho srdca a lásky chcem mať.

♥ Anjelik malý v kúte stál, v srdiečku veľký smútok mal. Nemohol ľúbiť koho chcel, preto pomaly tíško mrel. Aj ja veľký smútok mám, nad anjelikom premýšľam.

♥ Spomeň si na hviezdu, spomeň si, až hviezdy zhasnú, spomeň si až pôjdeš spať, že ťa má na svete niekto rád. Sladké sníčky.

♥ Len jedna láska je tá pravá. Nič nepýta, iba dáva, z úlomkov skladá nový svet, kde zrady, klamstva niet. Aj my budeme taký život mať, kým sa budeme milovať.

♥ Som tvoje áno, som tvoje nie, som tvoje šťastie, som tvoje trápenie. Chvíľu som slnko, chvíľu som dážď. Ak ma chceš ľúbiť, už ma máš.

♥ Keď som ťa po prví raz uzrela, v srdci sa mi rozhorel vrelý cit, ktorý sa nedá zastaviť. Tak, ako sa roztopí prví sneh tak, ako kvietok rozkvitá, tak rozkvitla moja láska. Bola to láska úprimná, bola to láska moja, o ktorej nevedel nik, len ja. Teraz už aj Ty!

♥ Všetko je krásne, čo sa okolo teba točí. Najkrajší je však pohľad do tvojich očí. Milujem ťa.

♥ Milujem ťa, chcem ťa, túžim po tebe, stíska sa mi, chýbaš mi a teším sa až budeme zase spolu. Ďakujem, že tu pre mňa si.

♥ Budem tvojim anjelom, kúskom tvojich pier. Budem sa túlať v tvojich snoch len o nás dvoch... Môžem?

♥ Ty si moja radosť, ty si môj sen, ta si moja starosť a preto ťa chcem. Si môj vietor v duši, hora mojich snov, poďme spolu lietať, lietať nad zemou.

♥ Milujem vôňu hviezd a chuť neba, no viac, ako celý svet chcem teba. Buď moje šťastie a môj raj, som tu len pre teba, viac neváhaj.

♥ Je temná noc a ja pusu ti posielam, šepkám tvoje meno a sladko zaspávam.

♥ Túžim byť s tebou každý deň, kradnúť ti bozky z pier privinúť sa k tebe, to je môj najkrajší sen.

♥ Ak mi neodpíšeš do 25 sekúnd, z ktorých vypršalo už 15, zostalo 10 a už stihlo ubehnúť 8, dlhuješ mi 100 bozkov... Čas vypršal!

♥ Túžim tvoje vlasy pohladiť, moje pery k tvojim pritisnúť, sladučkým božtekom obdariť ťa chcem. No len na tebe závisí či smiem!?

♥ Budem anjelom, ktorý ťa bude ľúbiť, len anjel dodrží to, čo sľúbi. Len s čistou dušou je človek šťastný. Ak ťa milovať, tak potom NAVŽDY!

♥ Ak dáš mi srdce, ja dám ti svoje, ak dovolíš, ja ťa budem volať „moje“. Ak ľúbiť ma chceš, tak ja teba tiež. Tak čo láska, ako sa rozhodneš?

♥ Si moje slniečko, si môj mesiačik, si moja hviezdička, môj sladký maznáčik. Myslím len na teba a viac mi netreba. Chcem tvoje ústa mať, sladko ich bozkávať.

♥ Chcem vedľa teba stáť, chcem s tebou hviezdy počítať, s tebou plakať aj sa smiať. Tak skús mi lásku dať, skús ma pobozkať!

♥ Si anjel a stále sa mi o tebe sníva v mojom srdiečku už teraz bývaš. Chcem ísť s tebou do raja, do sveta hviezd len Ty a Ja!

♥ Ak budeš v rozpakoch a pôjdeš večer spať, spomeň si, že na svete žije niekto, kto ťa má naozaj rád.

♥ Som v nemocnici a chcú ma operovať. Nie je to nič vážne, našli mi niečo na srdci. Našli mi tam teba, ale ja si ťa chcem nechať!

♥ Si moje slniečko, si môj mráčik, ale to všetko má jeden háčik. Si maličký obláčik z veľkého neba, nikomu nepovedz, že chcem len teba!

♥ Bez teba zem je bledá, bez teba žiť sa nedá. Bez teba je človek sám, ako dobre, že ťa mám. K nášmu šťastiu málo treba. Tebe mňa a mne zas teba.

♥ Spočítaj hviezdy na oblohe, kvapky vody v mori, zrnka piesku na púšti a stále to bude málo. Bude to iba nepatrný kúsok toho, ako veľmi mi chýbaš!

♥ Ako samotár bez duše i tela si teraz pripadám, kiež by si tu so mnou byť smela, ja necítil by som sa tak sám.

♥ Anjelik malý v kúte stál, v srdiečku veľký smútok mal. Nemohol ľúbiť koho chcel, preto pomaly tíško mrel. Aj ja veľký smútok mám, na anjelika spomínam.

♥ Niekedy je ťažké nájsť slová, ktoré by vyjadrili, ako sa mi páči všetko čo hovoríš, robíš a ako sa smeješ. Tie slová, ktoré to vystihujú najlepšie sú: Ľúbim ťa!!!

♥ Naša láska naplňuje môj život šťastím, dáva mu zmysel, a ja vďaka tebe viem, aké krásne je milovať. Ľúbim ťa...

♥ Láska je ako lupeň kvetu, láska je keď povieš jednu vetu. Veľmi ťa ľúbim, veľmi ťa chcem. Chcem iba teba lebo ťa milujem.

♥ Plávame spolu v mori lásky, nehy, oddanosti, vášne i vzrušenia. Ty si moje najväčšie pokušenie. Nemôžem ti odolať zlatko, len a len pre Teba bije srdiečko.

♥ Chcem, aby čas rýchlo utekal, aby tvoja ruka sa ma dotýkala, keď pohladí ma po tvári, moje oči rozžiari. Chcem len s tebou byť, lásku vedľa seba mať.

♥ Chcem vzlietnuť k nebu a zakričať zo srdca: Milujem ťa! Že lásku chcem ti iba dať, ľúbiť ťa a život chcem s tebou žiť a navždy úsmev na tvojej tvári vyčariť.

♥ Si mojim snom, čo tajne snívam, si anjelom, na ktorého sa rada dívam. Si tajomstvo, ktoré rada snívam, si duša, s ktorou rada splývam. Ľúbim ťa

♥ Si veľmi vzdialený, no ja som ti verná, ta naša láska je neporovnateľná. Tvoje oči sú tak pekné, tvoje ústa veľmi nežné. Ľúbim ťa tak veľmi moc, prajem ti ja dobrú noc.

♥ Len jedny oči poznám, sú ako hviezdičky z jasného neba. Len jedného chlapca milujem, a to práve „Teba“.

♥ Chcem tvoje teplo, pery, srdce, lásku, tiež chcem cítiť, že ma miluješ. Ja milujem teba, a nechcem žiť bez teba.

♥ Dve srdiečka vedľa seba, cez ne biela páska, nech sa nikdy nerozíde, naša veľká láska!

♥ Si svetlo, ktoré vidím, parfém, ktorý cítim, voda, ktorú pijem. A tak veľmi ťa k životu potrebujem! Ľúbim ťa, milujem ťa, potrebujem ťa.

♥ Chcela by som ťa bozkávať, chcela by som ťa objímať, ale že si ďaleko, musím len spomínať!

♥ Chrobáčik môj, bez teba si život neviem predstaviť. Chýbaš mi! Hlavne mi chýbajú tvoje nežné dotyky a horúce bozky. Som tvoj kvietok a túžim byť stále s tebou.

♥ V noci snívaj o mne krásny sen, zajtra na mňa mysli celý deň. Božtek sladučký ti poslať chcem a tíško zašepkať, že ťa veľmi milujem. Sladké sníčky.


♥ Posielam ti 3 oriešky:rozbi 1. nájdeš objatie, rozbi 2. nájdeš pusu a ten tretí by ti mal povedať , že iba teba viem milovať. Ľúbim Ťa...

♥ Zavriem viečka,vidím Teba,cítim Tvoje bozky,Tvoje dotyky.Otvorím viečka,ale Teba nevidím a necítim.Lenže ja Ťa chcem vidieť a cítiť blízko seba,tak keď už nie si pri mne,radšej zavriem viečka späť a ponorím sa do sna.Chýbaš mi

♥ Potrebujem Ťa do svojho života, aby som mohla dýchať vôňu Tvojho tela,cítiť bozky Tvojich perí,opätovať Tvoje nežné dotyky,vidieť Tvoj nádherný úsmev na tvári a MILOVAŤ človeka ako si TY!!!

♥ Keď sa vietor prebudí z dlhého spánku,odnáša so sebou všetko,len nie našu lásku.Je silná,je večná,odkedy pred takmer štyrmi mesiacmi prebehla medzi nami iskra.

♥ Chodím do školy no mám pocit že v nej ani nie som. Na hodine matematiky nepočítam lebo vidím tvoju tvár. Neviem rozmýšľať lebo si v mojej hlave. Chcem ťa preč! Preč z mojej mysle! No neviem ako! Čo sa ti tam páči? Veď zmizni! Nekradni mi rozum ktorého je tak málo. Nerozmýšľam nad učivom ale nad tebou! Prečo nie je hodina ktorá sa volá LáSKA? Na tejto hodke by som sa činila,to by bol asi jediný predmet ktorý by mi vychádzal na jednotku. Som rada že si vstúpil do môjho sna no len, sna! Pretože v ňom si človek ktorého MILUJEM a v realite priateľ ktorého ZBOžňUJEM!